Optika

Godīgas cenas

Nepārmaksā par brillēm! Labu redzi nevajag uzskatīt par ekstru, ko var atļauties tikai turīgie...

Cieņa pret klientiem

Mēs esam mazs, bet spēcīgs Latviešu uzņēmums - katrs no mūsu klientiem ir zelta vērtē!

Atbalsti savējos

Katrs Tevis iztērētais eiro palīdz gan mūsu, gan Valsts attīstībai - neesam optikas ķēde, kur īpašnieki ir bagāti ārzemnieki!

Ietvaru kolekcija

Kāpēc ROPERT?

Zīmols un vīzija

Mēs, ROOPERT komanda, starp citu vietējie, jau 3 gadus strādājam, lai kvalitatīvu briļļu iegāde būtu pieejama ikvienam Latvijā un tagad arī Eiropā.

Veidojot savu zīmolu un optikas tirdzniecību integrējot online vidē, esam samazinājuši izmaksas, lai premium klases ietvari un lēcas būtu par ievērojami zemāku cenu!

Pievienojies ROOPERT™ pulkam!

Collection of computer glasses

P.S. Arī datorbrilles iespējams pasūtīt ar recepšu lēcām

Based on 33 reviews.
Matiss Tsukna
Matiss Tsukna
28/06/2022
I bought the glasses some time ago and they wear well. quality products!
Erika Krumina
Erika Krumina
06/05/2022
Now I have ROOPERT computer glasses as well as ROOPERT sunglasses for sunny days ☀️ Come and try them on in a cool atmosphere! 🤩
Uldis Egle
Uldis Egle
18/04/2022
Very good glasses. Work perfectly and very comfortable. Wide range of products and very responsive and helpful staff!
Patricija Prindule
Patricija Prindule
24/03/2022
This is a place I definitely recommend to everyone! The staff is excellent! Very responsive, will help you choose the right glasses for you and at the same time answer all your questions. 🙂
Richard Carklin
Richard Carklin
19/03/2022
Polite, knowledgeable consultant. Helped me find the best pair of computer glasses for my style of dress and face shape.
Mārtiņš Zernis
Mārtiņš Zernis
19/03/2022
The computer glasses have become a valuable companion. I recommend!
Lyuba Smirnova
Lyuba Smirnova
11/03/2022
Nice client service and prices.All models are available for fitting.
Kylie Kemler
Kylie Kemler
04/03/2022
The best service! Excellent quality and care for every customer. Roopert does what it loves and it shows in every single thing! A fantastic person to come into the store and not only try on glasses but just have a chat with! Thank you, I love these computer glasses! I will definitely buy more, I will keep an eye out for new products! ♡
TheRobcisLV progaymer
TheRobcisLV progaymer
26/02/2022
I ordered a pair of computer glasses, they arrived within a few days, I like them very much, the price is very good, if you are looking for computer glasses, sunglasses or just glasses, I highly recommend roopert

Saulesbriļļu kolekcija

Noderīgi zināt

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, visus mūsu ietvarus iespējams pasūtīt arī ar recepšu lēcām! Ja ir kādas neskaidrības, tad droši sūti savu recepti uz info@roopert.lv un uzzini izmaksas un papildus informāciju. Esam pārliecināti, ka mūsu piedāvātā cena iepriecinās!

Sūtījumus parasti izsūtam tajā pašā vai nākamajā dienā, kad klients ir noslēdzis pasūtījumu. Vidēji piegāde no pasūtījuma brīža ir 1 līdz 3 d-dienas.

Ja pasūtītais briļļu modelis tomēr neder, tad to varat atgriezt un apmainīt pret samaksāto naudu vai citu ietvaru. 

ROOPERT ir latviešu zīmols un komanda, kas par mērķi nostādījuši atvieglot briļļu iegādi patērētājiem. Tirdzniecību pamatā attīstot interneta vidē, ROOPERT komanda spēj nodrošināt arī zemākās cenas vidējās un premium klases ietvariem un lēcām. 

Datorbrilles Latvijā plašāk zināmas un apspriestas jau 3 gadus, kopš ROOPERT komanda atklāja savu pirmo kolekciju ar datorbriļļu ietvariem. Datorbrilles paredzētas jebkuram, kurš vairākas stundas dienā pavada pie viedierīcēm. Lēcās ir iestrādāts pārklājums, kas kaitīgo ekrānu gaismu bloķē! Datorbrilles var pasūtīt gan ar recepšu lēcām, gan bez rezeptes, ja redze jau ir laba. 

ROOPERT interneta veikala birojs un noliktava atrodas Avotu ielā 34b, Rīgā. Ja vēlies nākt ciemos, tad raksti uz info@roopert.lv vai zvani uz 25425137! 🙂