Laižam klajā pirmo saulesbriļļu kolekciju!

Datorbrilles. Kas tas ir un kā tas strādā?

Neatkarīgi no nodarbošanās vai dzīvesveida, ikviens no mums katru dienu pavada vairākas stundas pie zilajiem ekrāniem. Dators, telefons, televizors, planšetdators – šis ierīces ieņem nozīmīgu lomu mūsu ikdienā, it īpaši pēdējā laikā, kad gan mācību, gan darba process lielākoties vai pilnībā notiek attālināti.

Ilgi pavadītais laiks pie ekrāniem noteikti nenāk par labu acu veselībai un redzei. Ilgstoši strādājot pie datora, nepieciešams laiku pa laikam atpūtināt acis, tomēr ilgstoši ar to vien var nepietikt.

Viens no efektīvākajiem un vieglākajiem veidiem, kā pasargāt savas acis no ekrāniem un zilo ekrānu starojuma, ir izmantot īpašas brilles darbam ar datoru jeb datorbrilles. Kas ir datorbrilles un kā tās palīdz acīm?

Mēs, “ROOPERT” komanda, ar savu pieredzi esam pārliecinājušies, kā datorbrilles spēj uzlabot gan veselību, gan vispārēju pašsajūtu.

Uzzini, kā tas strādā un kā palīdzēt savām acīm:

Kas ir datorbrilles?

Datorbrilles jeb brilles darbā ar datoru ir īpaši veidotas brilles, kas pasargā acis no pārmērīga zilās krāsas starojuma.  Izmantojot datorbrilles, ir iespējams pasargāt savas acis no iespējama datora redzes sindroma, kā arī citām redzes problēmām un saslimšanām.

Ko nodara ilgstoša ekrānu lietošana?  

No datoru un citu ekrānu izmantošanas mēs, protams, izvairīties īsti nevaram, un, īslaicīgi tos lietojot,  liels risks un problēmas nepastāv. Tomēr ilgstoši skatoties ekrānos, var rasties dažādas acu problēmas, iespējams, par tām jau ir dzirdēts.

Lūk, biežākās problēmas, kas var rasties no pārmērīgas ekrānu lietošanas:

  • Sausas un saspringušas acis. Visbiežāk sastopamā problēma, kam raksturīga dedzinoša un duroša sajūta acīs, kā arī apsārtums un kairinājums pret gaismu. Šie simptomi var novest pie datora redzes sindroma. Tam raksturīgas galvassāpes, neskaidra redze un sāpes sprandā.
  • Saraustīts miegs. Hārvarda universitātes pētnieki atklājuši, ka pavadot sešas stundas dienā pie dažādiem ekrāniem, miega cikls var nobīdīties un svārstīties līdz pat 3 stundām nekā ierasts. Tāpat ekrānu zilās gaismas starojums ievērojami samazina melatonīna hormonu, kurš ir vitāli nepieciešams kvalitatīvai iemigšanai.
  • Noguršas acis. Sausas acis un datora redzes sindroms nav vienīgās acu problēmas, kuras var rasties ilgtoši lietojot ekrānus. Nogurušas acis ir problēma ar kuru var nākties sakarties bieži. Tās izraisa grūtības koncentrēties darbam vai citām aktivitātēm.
  • Redzes problēmas.  Diemžēl brīdī, kad sāk ciest acis, redzes problēmas ir tikai laika jautājums. Ierasts, ka redze pasliktinās līdz ar vecumu, tomēr pārmerīga ekrānu lietošana šo procesu var paātrināt, kas bieži vien arī notiek. Tādēļ, ja darbs ar datoru ir ikdiena, ir jārīkojas laicīgi un jārupējas par savām acīm un redzi.

Kā datorbrilles var palīdzēt?

Līdzīgi kā ar UV starojumu un ilgstošu uzturēšanās saulē, arī mūsu acis ir jāpasargā gluži tāpat kā mūsu āda. Neviens vairs nevar iedomāties pavadīt vairakas stundas zem saules gaismas bez kvalitatīva sauļošanās krēma, kas aizsargā ādu. Tāpat ir ar mūsu acīm.

Mūsu ikdiena arvien vairāk sastāv no digitālām ierīcēm, un arvien vairāk mēs saprotam, ka mūsu acis cieš un tās nepieciešams aizsargāt. Datorbrilles var palīdzēt gluži tāpat kā sauļošanās krēms.

Datorbrilles sastāv no īpaši izstrādātām lēcām ar pārklājumu, kas pasargā acis no ekrāniem raksturīgās zilās gaismas. Acis nogurst mazāk, tās ir pasargātas, uzlabojas arī pašsajūta.  Datorbrilles sargā tavas acis!

Turklāt datorbrilles ir stilīgas un ikviens var piemeklēt sev tīkamāko modeli no mūsu ROOPERT kataloga.

Kādi ir ieguvumi no datorbrillēm?

  • Uzlabojās acu spēja koncentrēties
  • Samazinās atspīdums un acs sasprindzinājums
  • Samazina risku iegūt datora redzes sindromu
  • Uzlabojās kopējā pašsajūta
  • Kvalitātīvāks miegs

Pasargā savas acis – izvēlies ROOPERT datorbrilles!

Iepazīsties ar ROOPERT™ kolekciju un izvēlies sev piemērotāko modeli!