Piesakies 50% atlaides kuponam jaunajiem optikas ietvariem un recepšu lēcām!

Kāpēc ROPERT?

Zīmols un vīzija

Mēs, ROOPERT komanda, starp citu vietējie, jau 3 gadus strādājam, lai kvalitatīvu briļļu iegāde būtu pieejama ikvienam Latvijā un tagad arī Eiropā.

Veidojot savu zīmolu un optikas tirdzniecību integrējot online vidē, esam samazinājuši izmaksas, lai premium klases ietvari un lēcas būtu par ievērojami zemāku cenu!

Pievienojies ROOPERT™ pulkam!

Collection of computer glasses

Saulesbriļļu kolekcija

Noderīgi zināt

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, visus mūsu ietvarus iespējams pasūtīt arī ar recepšu lēcām! Ja ir kādas neskaidrības, tad droši sūti savu recepti uz [email protected] un uzzini izmaksas un papildus informāciju. Esam pārliecināti, ka mūsu piedāvātā cena iepriecinās!

Sūtījumus parasti izsūtam tajā pašā vai nākamajā dienā, kad klients ir noslēdzis pasūtījumu. Vidēji piegāde no pasūtījuma brīža ir 1 līdz 3 d-dienas.

Ja pasūtītais briļļu modelis tomēr neder, tad to varat atgriezt un apmainīt pret samaksāto naudu vai citu ietvaru. 

ROOPERT ir latviešu zīmols un komanda, kas par mērķi nostādījuši atvieglot briļļu iegādi patērētājiem. Tirdzniecību pamatā attīstot interneta vidē, ROOPERT komanda spēj nodrošināt arī zemākās cenas vidējās un premium klases ietvariem un lēcām. 

Datorbrilles Latvijā plašāk zināmas un apspriestas jau 3 gadus, kopš ROOPERT komanda atklāja savu pirmo kolekciju ar datorbriļļu ietvariem. Datorbrilles paredzētas jebkuram, kurš vairākas stundas dienā pavada pie viedierīcēm. Lēcās ir iestrādāts pārklājums, kas kaitīgo ekrānu gaismu bloķē! Datorbrilles var pasūtīt gan ar recepšu lēcām, gan bez rezeptes, ja redze jau ir laba. 

ROOPERT interneta veikala birojs un noliktava atrodas Avotu ielā 34b, Rīgā. Ja vēlies nākt ciemos, tad raksti uz [email protected] vai zvani uz 25425137! 🙂